0
کالاتعدادمبلغ کل
|
حواله

حواله

معرفی واحد حواله

 

با توجه به موقعیت تجاری فروشگاه بزرگ ایرانیان  که در بازار امامزاده حسن (ع) قرار دارد ، در کنار فروش عادی خود اقدام به سرویس دهی و پذیرش حواله پوشاک می نماییم و همین جا از مدیران و مسئولین محترم دعوت می نماییم ، از فروشگاه ایرانیان واقع در تهران بازار امامزاده حسن (ع) خیابان امین الملک ابتدای بازار مبل یافت آباد بازدید بعمل آورده و قابلیت ها و توانایی های فروشگاه بزرگ ایرانیان را از نزدیک ملاحظه فرمایند.

مفتخریم به اطلاع رسانیم ، بیش از سیصد و بیست سازمان و شرکت تعاونی مصرف ، واحد رفاه ،  امور اداری و ... از اقصی نقاط تهران و حومه تهران از جمله سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی  (شمال تهران) ، بیمارستان نهاجا قصر فیروزه 1 و2 (شرق تهران )- مرکز روانپزشکی رازی (جنوب تهران ) ، شرکت خودروسازی سایپا (غرب تهران ) و ... طی سالهای گذشته با فروشگاه ايرانيان همکاری دارند.

با توجه به اینکه تک تک کالا ها و پوشاک ارائه شده دارای کد کالا و بارکد قیمت می باشد ، لذا به هیچ مراجعه کننده ای قیمت شفاهی گفته نمی شود. به عبارت دیگر قیمت کالا برای تمام مراجعین یکسان می باشد و البته بین خریدارانی که وجه نقد پرداخت می نمایند و عزیزانی که با حواله پوشاک مراجعه می نمایند ، هیچ تفاوتی وجود ندارد. چه بسا دارندگان حواله پوشاک هنگام دریافت سرویس و خدمات در الویت خواهند بود.

مدت خدمات

خدمات ارائه پوشاک بصورت اقساط ، طبق قرارداد و بدون پيش پرداخت مي باشد. این خدمات مختص فصل به خصوصی نبوده و پرسنل شما می توانند جهت تهیه پوشاک مورد نیاز خود طی سال ، از خدمات فروشگاه بزرگ ایرانیان بهره مند شوند. مانند خرید مدارس ، خرید عروسی ، خرید شب عید ، خرید تابستای ، خرید زمستان و... .

برگه های حواله خرید اقساط

پس از بازدید مدیران و مسئولین محترم از فروشگاه بزرگ ایرانیان و عقد قرار داد برگه های حواله پوشاک که به صورت خام می باشند ، تحویل مسئول مربوط در سازمان شما می گردد که نمونه آن اینجا آمده است:

علاقه مندان به خرید با حواله پوشاک جهت تهیه حواله به محل صدور حواله در سازمان شما مراجعه کرده و حواله خود را دریافت می نمایند . سقف خرید حواله توسط مسئولین سازمان شما مشخص می شود. سپس دارنده حواله کارت شناسایی به فروشگاه بزرگ ایرانیان ، مراجعه می نماید و در ازای ارائه حواله خود ، یک قطعه کارت اعتباری دریافت می نماید. (این کارت فاقد مگنت بوده و در اثر نور خورشید و امواج مغناطیسی دچار اخلال نمی گردد.) حال دارنده کارت اعتباری می تواند در طی ماه به دفعات برای خرید به فروشگاه مراجعه نموده و بدون پرداخت وجه ، کالا و پوشاک مورد نیاز خود را تهیه نمایند. در پایان هر ماه کارت های اعتباری مذکور مسدود می گردد و لیست بدهی خریداران جهت تسویه به تعاوني شما ارسال می گردد.

ضمناً به همراه كاتالوگ ارائه شده يك حلقه CD فيلم معرفي فروشگاه بصورت مستند به مدت زمان هفت دقيقه ، تقديم می گردد كه پيشنهاد مي شود فيلم را مشاهده فرماييد.

برای درخواست فرم حواله کلیک نمایید.

ساعت كار فروشگاه بزرگ ایرانیان ، همه روزه از ساعت 10 صبح تا 10 شب


آدرس:
تهران، خیابان امین الملک، نبش خیابان لقمان حکیم
تماس با ما:                     66622145
امور مشتریان- داخلی:                     101
 فكس :                          66692615
ساير خطوط :              9 -66658320
ایمیل :                       info@iraniansc.ir
              logo-samandehi
Logoتمامی حقوق این وب سایت برای فروشگاه بزرگ ایرانیان محفوظ می باشد
طراحی و اجرا توسط پارسیان مهر