0
کالاتعدادمبلغ کل
|
دکوری ها

دکوری ها

" معرفی غرفه دکوری در بزرگترین فروشگاه ایران "

فروشگاه بزرگ ایرانیان در خیابان امامزاده حسن (ع) ، نبش لقمان حکیم واقع شده است که بزرگترین فروشگاه پوشاک ایران به شما می رود و انواع لباس های زنانه ، مردانه ، بچگانه ، انواع اکسسوری و در آن به فروش می رسد. 

 معرفی غرفه دکوری

 غرفه دکوری به مدیریت آقای توکلیان محصولاتی از جمله پرده ، کوسن ، رومیزی ، تابلو ، آباژور ، روبالشی با برند رنس  ارائه می نماید. این غرفه در طبقه دوم مجاور پله برقی قرار دارد. قیمت کالاها در این غرفه بین 000/350 ریال و 000/490/3 ريال می باشد.

رانر

رانر ، پارچه های باریک و بلندی هستند که جهت تزیین روی میز استفاده می شوند. این محصول با برند رنس که در فروشگاه بزرگ ایرانیان به فروش می رسد دارای بالاترین کیفیت چاپ و قابلیت شستشو دارد. حاشیه آن لیزر شده و به صورت دالبر و در اشکال مستطیلی ، بیضی و 6 ضلعی  قابل استفاده می باشد.

زیر بشقابی و زیر لیوانی

این پارچه در اشکال مربعی و دایره ای بوده و در سایز های 10 سانتی و 30 سانتی موجود بوده و برای جلوگیری از لک شدن ، افتادن خط ناشی از کشیدن وسایل روی میز و زیبایی در چیدمان آشپز خانه استفاده می شود.

کوسن

کوسن ها انواع مختلفی دارند که محبوب ترین شان ، دارای شکل مربعی است. کاربرد این بالش های کوچک ، زیبایی در دکوراسیون منزل و راحتی حین نشستن می باشد. 

این محصول قابلیت شستشو و ست شدن با سایر محصولات رنس را دارد و با بهترین الیاف ویسکوز ( توپی ) پر شده  و دارای آستر زیپدار می باشد. سایز های 20 × 20 و 25 × 25 و 33 × 33 و 43 × 43 و 57 × 57  آن را می توان در فروشگاه پوشاک ایرانیان یافت.

قاب چوبی دست ساز

این قاب ها برای نصب تابلو فرش ، تابلو نقاشی و آینه روی دیوار به کار می رود. از مشخصات ظاهری آن ، استفاده از ورق طلا و  قابلیت نصب به صورت افقی و عمودی را نام برد. سایز ها 50 × 70 و 70 × 100 و 100 × 140 آن در فروشگاه ایرانیان به فروش می رسد. ضمنا سایز بیرون قاب حدود 25 سانت بیشتر است.

تابلو قاب pvc

این تابلو قاب دارای بالاترین کیفیت چاپ ، تولید و ماندگاری می باشد که قابلیت شستشو و ست شدن با سایر محصولات را دارد و در سایز های 30 × 40 و 40 × 60 و 50 × 70 و 70 × 100  موجود است.

رو بالشی

روبالشی رنس در سایز 50 × 70 سانت موجود می باشد. دوخت لبه دار آن جهت استحکام و زیبایی بیشتر طراحی شده ، رویه کار از مخمل و پشت کار از تترون است.

آباژور 

آباژور رنس ، چاپ شید بسیار با کیفیت و ماندگاری دارد و در سایز های 40 × 150 و 40 × 60 به فروش می رسد. جنس پارچه آن شید مخمل بوده و قابلیت شستشو دارد. وجود کلید دمیر در آن امکان تنظیم نور را فراهم می کند.

یک خبر خوش

در آینده ای نزدیک محصولات این غرفه تنوع و تعداد بیشتری خواهند داشت.

 

غرفه دکوری غرفه دکوری

غرفه دکوری غرفه دکوری

---------------------------------------------------------------------------------------

معرفی غرفه دکوری در فروشگاه بزرگ ایران

معرفی غرفه دکوری در فروشگاه بزرگ ایران

معرفی غرفه دکوری در فروشگاه بزرگ ایران

معرفی غرفه دکوری در فروشگاه بزرگ ایران


آدرس:
تهران، خیابان امین الملک، نبش خیابان لقمان حکیم
تماس با ما:                     66622145
امور مشتریان- داخلی:                     101
 فكس :                          66692615
ساير خطوط :              9 -66658320
ایمیل :                       info@iraniansc.ir
              logo-samandehi
Logoتمامی حقوق این وب سایت برای فروشگاه بزرگ ایرانیان محفوظ می باشد
طراحی و اجرا توسط پارسیان مهر