0
کالاتعدادمبلغ کل
|
غرفه کفش

غرفه کفش

غرفه کفش

کفش یا پای افزار ، پوشاکی است که برای محافظت از پا استفاده می شود و با گذشت زمان به شکل های گوناگون و در مدل های متنوع جنس های چرم ، پلاستیکی ، چرم مصنوعی و .. تولید می شود.

فروشگاه بزرگ ایرانیان عرضه کننده بهترین کفش و سندل های ایرانی و خارجی ( زنانه ، مردانه ، بچگانه ) در غرفه های مجزا می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با غرفه های کفش در ادامه توضیحات با ما همراه باشید.

غرفه کفش بونتی

غرفه کفش بونتی به مدیریت مهدی احمری ، محصولاتی از جمله ، کفش مردانه ، کفش چرم ، سندل ، کتانی و ... با برند بونتی عرضه می نماید و در طبقه بالای همکف ( اول ) ،  مجاور لباس زیر و لباس راحتی قرار گرفته است. قیمت انواع کفش  از 20000 تومان تا 236000 تومان می باشد.

 کفشکفش

غرفه کفش آوین

غرفه کفش بونتی به مدیریت آقایان محمد فصیحی ، مرتضی جعفری ، محصولاتی از جمله ، کفش مجلسی کفش چرم ، سندل ، کتانی و ... با  نمونه برندهای مهسا و یاس عرضه می نماید و در طبقه بالای همکف ( اول ) ،  مجاور لباس زیر و لباس راحتی قرار گرفته است. قیمت انواع کفش  از 62000 تومان تا 210000 تومان می باشد.

 کفشکفش

غرفه کفش آیدین

غرفه کفش آیدین به مدیریت آقای آیدین ابراهیم زاده ، محصولاتی از جمله ، کفش مجلسی ،سندل و کتانی با  نمونه برندهای آیدین ، پارس ، نیکتا و بهاره عرضه می نماید. این غرفه در طبقه بالای همکف ( اول ) ، مجاور لباس زیر و لباس راحتی قرار گرفته است. قیمت انواع کفش  از 28000 تومان تا 88000 تومان می باشد.

 کفشکفش

غرفه های کفشآدرس:
تهران، خیابان امین الملک، نبش خیابان لقمان حکیم
تماس با ما:                     66622145
امور مشتریان- داخلی:                     101
 فكس :                          66692615
ساير خطوط :              9 -66658320
ایمیل :                       info@iraniansc.ir
              logo-samandehi
Logoتمامی حقوق این وب سایت برای فروشگاه بزرگ ایرانیان محفوظ می باشد
طراحی و اجرا توسط پارسیان مهر