0
کالاتعدادمبلغ کل
|
غرفه لباس کودک

غرفه لباس کودک

غرفه لباس کودک

کودکان از لحاظ بدنی و روحی حساس هستند پس بهتر است لباسی برای آن ها انتخاب شود که و از لحاظ جنس نرم و لطیف بوده و رنگی شاد ، روشن داشته باشد. ضمنا وجود طرح هایی مانند : شخصیت های کارتونی مانند بن تن ، بتمن ، سیندرلا و ... برای آن ها جذاب است.

به هنگام خرید لباس برای کودکان توجه کردن به چند نکته حائز اهمیت است. از جمله : از الیاف طبیعی با درصد بالایی از پنبه ، نخ و کتان دوخته شده باشد ، با شست و شوی مکرر کیفیت خود را از دست ندهد ، رنگ لباس متناسب با جنسیت ( دختر و یا پسر بودن ) انتخاب شود و ... .

فروشگاه بزرگ ایرانیان ، با توجه به مطالب گفته شده به فروش انواع مختلف لباس کودک ، در رده های سنی 2 تا 13 سال ( دخترانه و پسرانه ) می پردازد.

غرفه لباس کودک

غرفه لباس کودک به مدیریت آقای مصطفی مایلی ؛ به فروش انواع لباس بچگانه از جمله : کت و شلوار پسرانه ، پیراهن مجلسی دخترانه ، شلوار ( پسرانه و دخترانه ) ، تیشرت ، کاپشن ، مانتو ، دستمال سر ، سویشرت ، لباس راحتی ، تاپ ، شلوارک و ... با نمونه برندهای مهتا ، مهشا و پامیز به فروش می رساند که در طبقه دوم ابتدای سالن قرار گرفته است. قیمت کالاها در این غرفه بین 15000 تا 273000 تومان می باشد.

تلفن تماس : 02166622145 داخلی 104

 لباس کودک لباس کودک

 لباس کودک لباس کودک


آدرس:
تهران، خیابان امین الملک، نبش خیابان لقمان حکیم
تماس با ما:                     66622145
امور مشتریان- داخلی:                     101
 فكس :                          66692615
ساير خطوط :              9 -66658320
ایمیل :                       info@iraniansc.ir
              logo-samandehi
Logoتمامی حقوق این وب سایت برای فروشگاه بزرگ ایرانیان محفوظ می باشد
طراحی و اجرا توسط پارسیان مهر