0
کالاتعدادمبلغ کل
|
غرفه پیراهن مردانه

غرفه پیراهن مردانه

غرفه پیراهن مردانه

پیراهن نوعی پوشاک است که برای پوشاندن بالاتنه استفاده می شود و در اصل لباسی مردانه است و از زیر لباس رسمی ( مثل کت و شلوار ) پوشیده می شود. انواع مختلف آن با توجه به طرح ، جنس ، اندازه آستین و نوع یقه موجود می باشد. اگر پیراهن دارای طرح و نقش بوده و آستین آن کوتاه تر باشد اسپرت نامیده می شود و اگر بدون طرح ، ساده و دارای رنگ خنثی باشد ، رسمی است.

تیشرت نوعی دیگر از پیراهن مردانه است که یقه و دکمه ندارد و آستین آن کوتاه است. این نوع لباس معمولا دارای عکس های چاپی برای بیان ایده ، تبلیغات ، ترکیبی از هر دو و نوشته های هنری و قابل درک می باشد. قابل ذکر است که نوع ساده و بدون طرح آن به عنوان لباس زیر پوشیده می شود.

غرفه پیراهن مردانه (1)

غرفه پیراهن مردانه (1) به مدیریت حسین دیندار ، انواع مختلف تیشرت ، پیراهن آستین بلند و آستین کوتاه ، پیراهن اسپرت جعبه ای ، اسلیم فیت ، جین ، لباس های راحتی ، لباس های ورزشی ، تاپ و ... در سایز های مختلف با نمونه برندهای  اسپرین کات ، کوک ، جبپ ، کرال و ... ارائه می نماید. این غرفه در طبقه زیر زمین ، وسط سالن قرار دارد. قیمت کالاها در این غرفه بین 39/000 تا 129/000 تومان می باشد.

تلفن 66622145 داخلی 121

غرفه پیراهن مردانه (2)

غرفه پیراهن مردانه (2) به مدیریت سعید موحدی ، انواع مختلف پیراهن آستین بلند و آستین کوتاه ، پیراهن اسپرت ، اسلیم فیت ، پیراهن جین ، لباس های راحتی ، لباس های ورزشی ، تاپ با نمونه برندهای ری پلو ، آجی دو ، آدیداس ، روگاچی ، نایک و ... ارائه می نماید. این غرفه در طبقه زیر زمین ، وسط سالن قرار دارد. قیمت کالاها بین 390/000 تا129/000 تومان می باشد.

تلفن66622145 داخلی 102

برای خرید آنلاین پیراهن مردانه از فروشگاه بزرگ ایرانیان کلیک نمایید.

پیراهن مردانه پیراهن مردانه

پیراهن مردانه پیراهن مردانه

آدرس:
تهران، خیابان امین الملک، نبش خیابان لقمان حکیم
تماس با ما:                     66622145
امور مشتریان- داخلی:                     101
 فكس :                          66692615
ساير خطوط :              9 -66658320
ایمیل :                       info@iraniansc.ir
              logo-samandehi
Logoتمامی حقوق این وب سایت برای فروشگاه بزرگ ایرانیان محفوظ می باشد
طراحی و اجرا توسط پارسیان مهر