0
کالاتعدادمبلغ کل
|
شلوار مردانه

شلوار مردانه

غرفه شلوار

شلوار یا پای جامه پوششی است که برای پوشاندن پایین تنه ، توسط مردان و زنان پوشیده می شود. جالب است بدانید استفاده از شلوار برای اولین بار در جهان در سده شش قبل از میلاد همزمان با تاریخ ظهور اسب سواری در ایران ثبت شده است. شلوارها با توجه به اندازه فاق ، اندازه ساق ، طرح و جنس تقسیم می شود. برای مثال اگر اندازه ساق شلوار کوتاه باشد به آن شلوارک می گویند.

لازم به ذکر است ، یکی از بهترین شلوارهایی که هرگز از مد نمی افتد شلوارهایی از جنس جین ( تهیه شده از پارچه دنیم ) هستند که به دلیل دوام و تن خور زیبا طرفداران زیادی دارد. بخصوص رنگ آبی آن.

بنا به گزارش کارشناسان فروشگاه بزرگ ایرانیان از دیگر شلوارهای پرطرفدار ، شلوار کتان می باشد که مشکلات شلوار جین ( وارد کردن فشار به ران و ساق پا بر اثر تنگ بودن ، جلوگیری از تبادل هوا بین پوست و شلوار و ... ) را نداشته و سازگار با پوست بدن می باشد.

شلوار مردانه (1)

غرفه شلوار مردانه (1) به مدیریت حسین دیندار ، انواع شلوار پارچه ای ، جین ، کتان ، شلوار راحتی ، اسلش ، شلوارک ، با نمونه  مستر برایت  ( برند ایرانی پاتن جامه ) ، گوچی ، پولو و ... ارائه می نماید. این غرفه در طبقه زیر زمین دست چپ قرار دارد. قیمت شلوار ها در این غرفه بین 000/129 تا 000/139تومان می باشد.

تلفن 66622145 داخلی 121

شلوار مردانه (2)

غرفه شلوار مردانه (2) به مدیریت سعید موحدی ، انواع شلوار پارچه ای ، شلوار جین و کتان ، شلوار راحتی ، ورزشی ، اسلش ، شلوارک و ... با برندهای فرس ، هابانا ، آریانا و ... ارائه می نماید. کالاها با قیمت هایی بین 000/59 تا 000/159 تومان به فروش می رسد.

تلفن 66622145 داخلی 102

برای خرید آنلاین شلوار مردانه از فروشگاه بزرگ ایرانیان کلیک نمایید.

شلوار مردانه _ شلوار اسلش 

آدرس:
تهران، خیابان امین الملک، نبش خیابان لقمان حکیم
تماس با ما:                     66622145
امور مشتریان- داخلی:                     101
 فكس :                          66692615
ساير خطوط :              9 -66658320
ایمیل :                       info@iraniansc.ir
              logo-samandehi
Logoتمامی حقوق این وب سایت برای فروشگاه بزرگ ایرانیان محفوظ می باشد
طراحی و اجرا توسط پارسیان مهر